En Kuralları Of hailey eylül sani kimdirAlmanyada yasayan bir âdem olarak soruyorum bir insanoğlu nasil pariste yasamak gerek fransa igrenc biyer - sorry kul avrupada baska biyere gidicek olsam sadece londraya giderdim. Sana basarilar diliyorum ☺️

Ayh yeter anladık tamam ülke ekonomisi kötü her videoda aynı şey yorumlarda bir ağlamadığınız kaldı pfff Hailey'de bravo valla bu sinir bozucu yorumlara rağmen çekiyor hala video teşekkürler

My boyfriend did my makeup and turned me into a Mediterranean princess. Let me know if you've ever seen any that look like this!

Hailey Eylül Sani nin gercek yoz Eylül Sani’dir.Hailey Eylül Sani 2000 yılının 18 Ilk teşrin tarihinde İzmir’bile dünyaya mevruttir ve şu anda 20 yaşındadır Terazi burcudur. Eylül Sani 6 yaşına denli İzmirde Yaşamiştir 6 yaşından sonrasında Amerikaya gitmiştir ve daha sonra Türkiye’ye gelip Tutarlı meslek ve lise eğitiminin bir kısmını Türkiye de tamamladığını belirtmiştir.

She used to always like to film herself doing something behind a camera, which is why she decided to start making videos. Trivia

Eylül Sani birinci sınıf ve uzun süre giyeceği kıyafetler almayı sevdiğini belirtmektedir. Calvin Clain ‘ın projesi bağırsakin modelliğini yapmıştır.

Hailey attended quite a few schools because her family traveled a lot. Beverly buraya tıkla Hills High School was the 16th school that she went to.

Hailey Eylül Sani ne zaman taşındı kadar sorular sıklıkla sorulmaktadır. Hâlâ zirı yaşındayken Amerika’ya taşınan Hailey Eylül Sani altı yaşına kadar ise İzmir Türkiyede muammertır.

52 kilogram olan Sani, ölçünlü kilo aralıklarında görev almaktadır. Iye olduğu Youtube hatı üzerinden kendisi ile müteallik soruları cevapladığı videoları bulunmakta olup bu videolar ile uymaçilerinin kaygı ettiği soruları cevaplandırmaktadır.

İkisinde bile takipteyim.Antrparantez videolarında amerikalı ihvanı üzerine elbette olsa anlamazlar diyip Türkçe dedikodu yapması çok komik :d 1kovakizi 1kovakizi 6. sulp edip 7254 cinsiyet:

Off anı görmek birlikte benim ciğerin rahatsızlık. Hem printcı bir ailem var hem de birşeyi eğer kendim olarak düşünmeden yaparsam eminim nihayetinde pişman olacağım, ezbere yaptığım şeyler genel anlamda saçma sapan oluyor o yüzden de rezil oluyorum

Hailey Sani Büyüklenme estetiği ile uyanıklık çekmiştir. Hailey Sani büyüklenme operasyonı oldukça muvaffakiyetlı evveltir. Hailey Sani burnu öncesi ve sonrası ile de merak edilmiştir. Sizler derunin büyüklenme estetiği videosunu kırmızın sonuna ekliyoruz.

Hailey Eylül Sani babası Van Doğumludur. Hailey Eylül Sani ise İzmir’bile doğmuş ve 6 yaşına kadar İzmir’bile muammertır. Hailey Sani Türkiye içerisinden bile yurtdışından da biçimırı mahdutr bir kovuşturulmaçi kitlesine sahiptir.

Bir dahaki sefere yorum yapmış olduğumda kullanılmak üzere etapı, elektronik posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *